IL-AG5-16P-D3L2-A
Číslo produktu DigiKey
670-2879-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IL-AG5-16P-D3L2-A
Popis
CONN HEADER R/A 16POS 2.5MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 16 position 0,098" (2,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IL-AG5-16P-D3L2-A Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,331" (8,40mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,138" (3,50mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,591" (15,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
2
Vlastnosti
Vedení desky
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Zelená
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt