HD1P040MA1R6000
Číslo produktu DigiKey
670-HD1P040MA1R6000TR-ND - Páska a cívka (TR)
670-HD1P040MA1R6000CT-ND - Řezaná páska (CT)
670-HD1P040MA1R6000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HD1P040MA1R6000
Popis
CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Kategorie
Počet řad
1
Výrobce
JAE Electronics
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kabelová koncovka
Pájecí materiály
Stav součásti
Aktivní
Typ vodiče
Diskrétní na plochém kabelu
Typ konektoru
Zástrčka
Velikost vodiče
Typ kontaktu
Středový dotekový pásek
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet pozic
40
Základní číslo produktu
Rozteč
0,020" (0,50mm)