FI-X30MA1
Číslo produktu DigiKey
670-2202-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FI-X30MA1
Popis
CONN PLUG 30POS GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Polohový obdélník Zástrčka Konektor Zlatá
Kategorie
Počet řad
1
Výrobce
JAE Electronics
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Balení
Nosič
Typ vodiče
Plochý ohebný kabel
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu
Zlatá
Typ konektoru
Zástrčka
Tloušťka povrchu kontaktu
3,94µin (0,10µm)
Počet pozic
30
Barva
Béžový
Rozteč
0,039" (1,00mm)