FI-W21P-HFE
Číslo produktu DigiKey
670-1854-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FI-W21P-HFE
Popis
CONN HEADER SMD R/A 21POS 1.25MM
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 21 position 0,049" (1,25mm)
Délka kontaktu - spojovací část
0,094" (2,40mm)
Řada
Výška izolace
0,146" (3,70mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Jmenovité napětí
200V