FI-W11P-HFE
Číslo produktu DigiKey
670-1848-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FI-W11P-HFE
Popis
CONN HEADER SMD R/A 11POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 11 position 0,049" (1,25mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,094" (2,40mm)
Řada
Výška izolace
0,146" (3,70mm)
Balení
Nosič
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín nebo slitina cínu
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS), Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Počet řad
2
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
200V