FI-S25P-HFE
Číslo produktu DigiKey
670-1837-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FI-S25P-HFE
Popis
CONN HEADER SMD R/A 25POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 25 position 0,049" (1,25mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Výška izolace
0,071" (1,80mm)
Řada
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Balení
Pásek
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - kolík
Cín nebo slitina cínu
Typ konektoru
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Vyplněný sklem
Rozteč - kontakty
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Počet řad
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Béžový
Provedení
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
200V