DX07VN24WA2C1568 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
GCT
Skladem : 13 814
Katalogový list
DX07VN24WA2C1568
DX07VN24WA2C1568
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07VN24WA2C1568
Číslo produktu DigiKey
670-3103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DX07VN24WA2C1568
Popis
CONN PLUG USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Modely EDA/CAD
DX07VN24WA2C1568 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vedení desky, Manipulační uzávěr
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Balení
Nosič
Jmenovitý proud (A)
5A
Jmenovité napětí
48V