DX07S024JJ7R1200
Číslo produktu DigiKey
670-3118-2-ND - Páska a cívka (TR)
670-3118-1-ND - Řezaná páska (CT)
670-3118-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DX07S024JJ7R1200
Popis
USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DX07S024JJ7R1200 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Zámek desky
Výrobce
JAE Electronics
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Řada
Počet portů
1
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Jmenovitý proud (A)
0,25A, 1,25A
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
20V