MMJX1H40N150
Číslo produktu DigiKey
MMJX1H40N150-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMJX1H40N150
Popis
SCR 1.5KV 40A SMPD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR 1.5 kV Standardní obnovení Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMJX1H40N150 Modely
Kategorie
Typ tranzistoru SCR
Standardní obnovení
Výrobce
IXYS
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Trubice
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
16-BESOP (0,787", 20,00mm šířka), 15 přívodů, Izolovaná podložka
Napětí ve vypnutém stavu
1.5 kV