MCB40P1200LB-TUB je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 29
Katalogový list
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 55A (Tc) Montáž na povrch SMPD
MCB40P1200LB-TUB
Číslo produktu DigiKey
MCB40P1200LB-TUB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCB40P1200LB-TUB
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 55A SMPD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 15mA
Výrobce
IXYS
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
161nC při 20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2790pF při 1000V
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Pouzdro
Napájecí modul 9-SMD
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
SMPD
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
55A (Tc)
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
34mOhm při 50A, 20V