IXYT25N250CHV
Číslo produktu DigiKey
IXYT25N250CHV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXYT25N250CHV
Popis
IGBT 2500V 95A TO-268
Standardní dodací lhůta výrobce
69 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT 2500 V 95 A 937 W Montáž na povrch TO-268
Náboj hradla
147 nC
Řada
Td (zap/vyp) při 25°C
15ns/230ns
Zkušební podmínka
1250V, 25A, 5Ohm, 15V
Stav součásti
Aktivní
Doba zpětného zotavení (trr)
34 ns
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
2500 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
95 A
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pulzní proud kolektoru (Icm)
235 A
Pouzdro
TO-268-3, D3PAK (2 přívody + výstupek), TO-268AA
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
4V při 15V, 25A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268
Výkon - max
937 W