IXYK140N90C3
Číslo produktu DigiKey
IXYK140N90C3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXYK140N90C3
Popis
IGBT 900V 310A TO-264
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT 900 V 310 A 1630 W Průchozí otvor TO-264 (IXYK)
Kategorie
Spínací energie
4,3mJ (zap.), 4mJ (vyp.)
Výrobce
IXYS
Typ vstupu
Standardní
Řada
Náboj hradla
330 nC
Balení
Trubice
Td (zap/vyp) při 25°C
40ns/145ns
Stav součásti
Aktivní
Zkušební podmínka
450V, 100A, 1Ohm, 15V
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
900 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
310 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
840 A
Pouzdro
TO-264-3, TO-264AA
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2,7V při 15V, 140A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-264 (IXYK)
Výkon - max
1630 W