IXTY26P10T
Číslo produktu DigiKey
IXTY26P10T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTY26P10T
Popis
MOSFET P-CH 100V 26A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 100 V 26A (Tc) 150W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
52 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±15V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3820 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
150W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
90mOhm při 13A, 10V