IXTX24N100 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
IXYS
Skladem : 36
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 148
Katalogový list
N-kanál 1000 V 24A (Tc) 568W (Tc) Průchozí otvor PLUS247™-3
IXTX24N100
Číslo produktu DigiKey
IXTX24N100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTX24N100
Popis
MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 8mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
267 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8700 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
568W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PLUS247™-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
400mOhm při 12A, 10V