IXTX22N100L
Číslo produktu DigiKey
IXTX22N100L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTX22N100L
Popis
MOSFET N-CH 1000V 22A PLUS247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 22A (Tc) 700W (Tc) Průchozí otvor PLUS247™-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
270 nC @ 15 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7050 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
700W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
PLUS247™-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
600mOhm při 11A, 20V