IXTT88N30P
Číslo produktu DigiKey
238-IXTT88N30P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTT88N30P
Popis
MOSFET N-CH 300V 88A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
37 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 300 V 88A (Tc) 600W (Tc) Montáž na povrch TO-268AA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IXTT88N30P Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
180 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6300 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
600W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
300 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
40mOhm při 44A, 10V