IXTQ110N055P
Číslo produktu DigiKey
IXTQ110N055P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTQ110N055P
Popis
MOSFET N-CH 55V 110A TO3P
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 55 V 110A (Tc) 390W (Tc) Průchozí otvor TO-3P
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
76 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2210 pF @ 25 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
390W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
55 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-3P
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
13,5mOhm při 500mA, 10V