IXTH64N10L2
Číslo produktu DigiKey
IXTH64N10L2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTH64N10L2
Popis
MOSFET N-CH 100V 64A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
39 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 64A (Tc) 357W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
100 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3620 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
357W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
32mOhm při 32A, 10V