IXTA02N250HV
Číslo produktu DigiKey
238-IXTA02N250HV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTA02N250HV
Popis
MOSFET N-CH 2500V 200MA TO263AB
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 2500 V 200mA (Tc) 83W (Tc) Montáž na povrch TO-263AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
7.4 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
116 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
83W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
2500 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AA
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
450Ohm při 50mA, 10V