IXFX32N100P
Číslo produktu DigiKey
IXFX32N100P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFX32N100P
Popis
MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 32A (Tc) 960W (Tc) Průchozí otvor PLUS247™-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
6,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
225 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
14200 pF @ 25 V
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Rozptylový výkon (Max)
960W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
PLUS247™-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
320mOhm při 16A, 10V