IXFX170N20T je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 200 V 170A (Tc) 1150W (Tc) Průchozí otvor PLUS247™-3
IXFX170N20T
Číslo produktu DigiKey
IXFX170N20T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFX170N20T
Popis
MOSFET N-CH 200V 170A PLUS247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
265 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
19600 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
1150W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
PLUS247™-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
11mOhm při 60A, 10V