IXFR32N100Q3
Číslo produktu DigiKey
IXFR32N100Q3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFR32N100Q3
Popis
MOSFET N-CH 1000V 23A ISOPLUS247
Standardní dodací lhůta výrobce
36 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 23A (Tc) 570W (Tc) Průchozí otvor ISOPLUS247™
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
6,5V při 8mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
195 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
9940 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
570W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
ISOPLUS247™
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
350mOhm při 16A, 10V