IXFP34N65X2
Číslo produktu DigiKey
238-IXFP34N65X2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFP34N65X2
Popis
MOSFET N-CH 650V 34A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 34A (Tc) 540W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 2,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
56 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3330 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
540W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
105mOhm při 17A, 10V