IXFN90N170SK
Číslo produktu DigiKey
238-IXFN90N170SK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFN90N170SK
Popis
SICFET N-CH 1700V 90A SOT227B
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 90A (Tc) Montáž na šasi SOT-227B
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 36mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
376 nC @ 20 V
Vgs (max)
+20V, -5V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7340 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-227B
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
35mOhm při 100A, 20V