IXFN50N120SIC
Číslo produktu DigiKey
IXFN50N120SIC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFN50N120SIC
Popis
SICFET N-CH 1200V 47A SOT227B
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 47A (Tc) Montáž na šasi SOT-227B
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,4V při 10mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
100 nC @ 20 V
Vgs (max)
+20V, -5V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1900 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-227B
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
50mOhm při 40A, 20V