IXFH76N07-11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
IXYS
Skladem : 440
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Infineon Technologies
Skladem : 0
N-kanál 70 V 76A (Tc) 360W (Tc) Průchozí otvor TO-247AD (IXFH)
IXFH76N07-11
Číslo produktu DigiKey
IXFH76N07-11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFH76N07-11
Popis
MOSFET N-CH 70V 76A TO247AD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,4V při 4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
240 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4400 pF @ 25 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozptylový výkon (Max)
360W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
70 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD (IXFH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
11mOhm při 40A, 10V