IXFH340N075T2
Číslo produktu DigiKey
238-IXFH340N075T2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFH340N075T2
Popis
MOSFET N-CH 75V 340A TO247AD
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 75 V 340A (Tc) 935W (Tc) Průchozí otvor TO-247AD (IXFH)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 3mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
300 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
19000 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
935W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
75 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD (IXFH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,2mOhm při 100A, 10V