IXFH15N100P
Číslo produktu DigiKey
238-IXFH15N100P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFH15N100P
Popis
MOSFET N-CH 1000V 15A TO247AD
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 15A (Tc) 543W (Tc) Průchozí otvor TO-247AD (IXFH)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
6,5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
97 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5140 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
543W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD (IXFH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
760mOhm při 500mA, 10V