IXFA10N80P
Číslo produktu DigiKey
IXFA10N80P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFA10N80P
Popis
MOSFET N-CH 800V 10A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 800 V 10A (Tc) 300W (Tc) Montáž na povrch TO-263AA (IXFA)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 2,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2050 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
800 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AA (IXFA)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,1Ohm při 5A, 10V