DSI30-12A
Číslo produktu DigiKey
DSI30-12A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSI30-12A
Popis
DIODE STANDARD 1200V 30A TO220AC
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 30A Průchozí otvor TO-220AC
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 1200 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
10pF při 400V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.29 V @ 30 A