DSA15IM200UC-TRL
Číslo produktu DigiKey
238-DSA15IM200UC-TRLTR-ND - Páska a cívka (TR)
238-DSA15IM200UC-TRLCT-ND - Řezaná páska (CT)
238-DSA15IM200UC-TRLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA15IM200UC-TRL
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 15A TO252AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 15A Montáž na povrch TO-252AA
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
250 µA @ 200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
67pF při 24V, 1MHz
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
940 mV @ 15 A