DPG20C200PB
Číslo produktu DigiKey
DPG20C200PB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DPG20C200PB
Popis
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO-220-3
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 200 V 10A Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.27 V @ 10 A
Výrobce
IXYS
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 200 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
10A