CS60-16IO1
Číslo produktu DigiKey
CS60-16IO1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS60-16IO1
Popis
SCR 1.6KV 75A PLUS247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR 1.6 kV 75 A Standardní obnovení Průchozí otvor PLUS247™-3
Kategorie
Přídržný proud (Ih) (max)
200 mA
Výrobce
IXYS
Proud ve vypnutém stavu (max)
10 mA
Balení
Trubice
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
1500A, 1600A
Stav součásti
Aktivní
Typ tranzistoru SCR
Standardní obnovení
Napětí ve vypnutém stavu
1.6 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 140°C
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.5 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
100 mA
Pouzdro
Varianta TO-247-3
Napětí v zapnutém stavu (Vtm) (Max)
1.4 V
Dodávaná velikost pouzdra
PLUS247™-3
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
48 A
Základní číslo produktu
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
75 A