CLA60MT1200NTZ-TUB
Číslo produktu DigiKey
CLA60MT1200NTZ-TUB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CLA60MT1200NTZ-TUB
Popis
TRIAC 1.2KV 66A TO268AA
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Standardní 1.2 kV 66 A Montáž na povrch TO-268AA
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
60 mA
Výrobce
IXYS
Přídržný proud (Ih) (max)
60 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí ve vypnutém stavu
1.2 kV
Pouzdro
TO-268-3, D3PAK (2 přívody + výstupek), TO-268AA
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
66 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
380A, 410A