CPC1006NTR
Číslo produktu DigiKey
212-CPC1006NTR-ND - Páska a cívka (TR)
212-CPC1006NTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
212-CPC1006NTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPC1006NTR
Popis
SSR RELAY SPST-NO 75MA 0-60V
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPC1006NTR Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
0 V ~ 60 V
Mfr
Zátěžný proud
75 mA
Řada
Odpor v zapnutém stavu (max)
10 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pouzdro
Typ relé
Relé s optickou vazbou (fotorelé)
Dodávaná velikost pouzdra
4-SOP
Obvod
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UL
Typ výstupu
AC, DC
Základní číslo produktu
Napětí - vstup
1,2VDC