DLM5-260P
DLM5-260P
DLM5-260P
Číslo produktu DigiKey
1003-1658-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLM5-260P
Popis
CONN HOUSING 260POS PNL MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
260 Poloha Těleso pro neutrální kontakty Konektor Montáž na panel
Kategorie
Rozteč
0,100" (2,54mm)