DLM1-156P
DLM1-156P
DLM1-156P
Číslo produktu DigiKey
1003-1679-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLM1-156P
Popis
CONN HOUSING 156POS PNL MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
156 Poloha Těleso pro neutrální kontakty Konektor Montáž na panel
Kategorie
Rozteč
0,100" (2,54mm)