PFC212138A-102K
Číslo produktu DigiKey
3013-PFC212138A-102K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFC212138A-102K
Popis
DIP PFC CHOKE 1000UH 106.5M 18A
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pro Transformátor pro spínané zdroje Izolace Průchozí otvor
Provozní teplota
-55°C ~ 130°C
Výrobce
ITG Electronics, Inc.
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Velikost / rozměry
2,106" D x 2,106" Š (53,50mm x 53,50mm)
Balení
Hromadné balení
Výška při usazení (max)
1,378" (35,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Provedení
Toroidní
Indukčnost při kmitočtu
1000µH při 10kHz