IS66WVS1M8BLL-104NLI
Číslo produktu DigiKey
706-IS66WVS1M8BLL-104NLI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IS66WVS1M8BLL-104NLI
Popis
IC PSRAM 8MBIT SPI QPI 8SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PSRAM (pseudo SRAM) Paměťový IO 8Mbit SPI, QPI 104 MHz 7 ns 8-SOIC
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI, QPI
Mfr
Taktovací frekvence
104 MHz
Balení
Trubice
Přístupová doba
7 ns
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)