IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Číslo produktu DigiKey
706-IS66WVQ8M4DBLL-133BLI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Popis
IC PSRAM 32MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PSRAM (pseudo SRAM) Paměťový IO 32Mbit SPI - Quad I/O 133 MHz 24-TFBGA (6x8)
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI - Quad I/O
Mfr
Taktovací frekvence
133 MHz
Balení
Nosič
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
45ns
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)