IS66WVO8M8DALL-200BLI
Číslo produktu DigiKey
706-IS66WVO8M8DALL-200BLI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IS66WVO8M8DALL-200BLI
Popis
IC PSRAM 64MBIT SPI/OCTL 24TFBGA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PSRAM (pseudo SRAM) Paměťový IO 64Mbit SPI - Octal I/O 200 MHz 24-TFBGA (6x8)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IS66WVO8M8DALL-200BLI Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI - Octal I/O
Mfr
Taktovací frekvence
200 MHz
Balení
Nosič
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
40ns
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
1,7V ~ 1,95V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)