IS66WVO32M8DBLL-166BLI
Číslo produktu DigiKey
706-IS66WVO32M8DBLL-166BLI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IS66WVO32M8DBLL-166BLI
Podrobný popis
PSRAM (pseudo SRAM) Paměťový IO 256Mbit SPI - Octal I/O 166 MHz 24-TFBGA (6x8)
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI - Octal I/O
Mfr
Taktovací frekvence
166 MHz
Balení
Nosič
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
36ns
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)