IS66WVH8M8FBLL-166B1LI
Číslo produktu DigiKey
706-IS66WVH8M8FBLL-166B1LI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IS66WVH8M8FBLL-166B1LI
Popis
64MB, HYPERRAM, 8MBX8, 3.0V, 166
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PSRAM (pseudo SRAM) Paměťový IO 64Mbit HyperBus 166 MHz 36 ns 24-TFBGA (6x8)
Kategorie
Paměťové rozhraní
HyperBus
Mfr
Taktovací frekvence
166 MHz
Balení
Nosič
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
36ns
Stav součásti
Aktivní
Přístupová doba
36 ns
Typ paměti
Nestálý
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Formát paměti
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C (TA)