IS66WVH8M8ALL-166B1LI
Číslo produktu DigiKey
706-1465-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IS66WVH8M8ALL-166B1LI
Popis
IC PSRAM 64MBIT PAR 24TFBGA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PSRAM (pseudo SRAM) Paměťový IO 64Mbit Paralelní 166 MHz 36 ns 24-TFBGA (6x8)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IS66WVH8M8ALL-166B1LI Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
Paralelní
Mfr
Taktovací frekvence
166 MHz
Balení
Nosič
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
36ns
Stav součásti
Aktivní
Přístupová doba
36 ns
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
1,7V ~ 1,95V
Typ paměti
Nestálý
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)