IO-C6SP-28
Číslo produktu DigiKey
1937-IO-C6SP-28-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IO-C6SP-28
Popis
IEC C6 SCREW ON PANEL MOUNT W. 2
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí piny IEC 320-C6 Montáž na panel, Příruba
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IO-C6SP-28 Modely
Kategorie
Počet pozic
3
Výrobce
IO Audio Technologies
Typ filtru
Nefiltrovaný – komerční
Balení
Hromadné balení
Příprava pro pojistku
Ne
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Provedení konektoru
IEC 320-C6
Koncovka
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí piny
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Jmenovitý proud - na vstupu do spotřebiče
2,5A
Schvalovací agentura
UL
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC