INND-TS56BCB
Číslo produktu DigiKey
1830-1162-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
INND-TS56BCB
Popis
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL BLU 10DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací moduly - LED znaky a číslice Modrá 7-segmentový 1 Znak Společná katoda 3,2V 20mA 0,748" V x 0,496" Š x 0,315" H (19,00mm x 12,60mm x 8,00mm) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
INND-TS56BCB Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Společný pin
Společná katoda
Výrobce
Inolux
Barva
Modrá
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,2V
Balení
Hromadné balení
Testovací proud
20mA
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitá svítivost v mcd
27mcd
Počet znaků
1
Špičková vlnová délka
465nm
Velikost / rozměry
0,748" V x 0,496" Š x 0,315" H (19,00mm x 12,60mm x 8,00mm)
Rozptylový výkon (Max)
114mW
Velkost číslic/znaků
0,56" (14,22mm)
Pouzdro
10-DIP (0,600", 15,24mm)