P10K.520.6W.B.010.D
Číslo produktu DigiKey
2952-P10K.520.6W.B.010.D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P10K.520.6W.B.010.D
Popis
SENSOR RTD RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C Radiální
Provozní teplota
-200°C ~ 600°C
Výrobce
Innovative Sensor Technology, USA Division
Koncovka
Vodiče
Balení
Nosič
Teplotní koeficient
3850ppm/°C
Stav součásti
Aktivní
Proud
0.1 mA
Odpor při 0°C
10 kOhms