TLE42662GSV33HTMA1
Číslo produktu DigiKey
2156-TLE42662GSV33HTMA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLE42662GSV33HTMA1
Popis
IC REG LIN 3.3V 100MA SOT223-4
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA PG-SOT223-4
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
70 µA
Balení
Hromadné balení
PSRR
68dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Blokování
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
45V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SOT223-4
Pokles napětí (max)
1,1V při 100mA