TC333LP32F200FAAKXUMA1
Číslo produktu DigiKey
448-TC333LP32F200FAAKXUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-TC333LP32F200FAAKXUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-TC333LP32F200FAAKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC333LP32F200FAAKXUMA1
Popis
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
42 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TriCore™ AURIX™ IO mikrokontroléru 32 bitů 200MHz 2MB (2M x 8) FLASH PG-TQFP-100-23
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TC333LP32F200FAAKXUMA1 Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
248K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V
Stav součásti
Aktivní
Typ oscilátoru
Vnitřní
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Jádrový procesor
TriCore™
Způsob montáže
Montáž na povrch
Velikost jádra
32 bitů
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TQFP-100-23
Rychlost
200MHz