T3800N18TOFVTXPSA1
T3800N18TOFVTXPSA1
Číslo produktu DigiKey
448-T3800N18TOFVTXPSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T3800N18TOFVTXPSA1
Popis
SCR MODULE 1.8KV 5970A TO-200AE
Standardní dodací lhůta výrobce
59 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SCR modul 1.8 kV 5970 A Jednoduchý Montáž na šasi TO-200AE
Kategorie
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
2.5 V
Výrobce
Infineon Technologies
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
250 mA
Balení
Nosič
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
63000A při 50Hz
Stav součásti
Aktivní
Přídržný proud (Ih) (max)
300 mA
Struktura
Jednoduchý
Provozní teplota
135°C (TJ)
Počet SCR a diod
1 SCR
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí ve vypnutém stavu
1.8 kV
Pouzdro
TO-200AE
Proud v zapnutém stavu (It (AV)) (max)
3800 A
Základní číslo produktu
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
5970 A